Holowanie Gdańsk

Pomoc drogowa Gdańsk

Laweta Gdańsk

Opinie o naszych lawetach

Najlepsza pomoc drogowa w Trójmieście. Konkurencyjne ceny oraz fachowa pomoc i punktualność. POLECAM !!! ?

Szymon

Szybka, profesjonalna pomoc i to w piątek późnym wieczorem. Cena bardzo przystępna. Serdecznie polecam.

Andrzej

Profesjonalnie zrealizowana usługa holowania. Szybko, sprawnie oraz bezpiecznie. Rewelacyjny kontakt z Panem Mateuszem, który obsługiwał całe zdarzenie. Sama laweta wysokiej klasy. Bardzo dziękuje za pomoc i będę polecać !

Magda

Nie często korzysta się z pomocy drogowej, ale jeśli się zdarzy to każdemu życzę takiego podejścia do problemu, do klienta, jaką otrzymałam od Pana Mateusza. Pełen profesjonalizm, dbałość o szczegóły. Moje auto nie tylko zostało zabrane do warsztatu samochodowego, ale otrzymałam również pełną informację o możliwej usterce oraz ile może kosztować naprawa. Dodatkowo Pan Mateusz pomógł mi szybko i sprawnie załatwić auto zastępcze. Szczerze polecam!

Niezwykle profesjonalny, punktualny i miły Pan 🙂 Akcja przebiegła sprawnie (auto było w stosunkowo trudno dostępnym miejscu, na malusim parkingu gdzie było bardzo mało miejsca) przejazd w godzinach szczytu, a nawet transport od mechanika prawie pod dom. Wszystko w bezstresowej, sympatycznej atmosferze. Bardzo bardzo polecam!

Aleksandra

Dziękuję kierowcy Panu Krzysztofowi który polecił mi tak dobry warsztat, gorąco polecam firmę BUBI pomoc drogową. Pozdrawiam i dziękuję

dokladniejsi

Bardzo polecam usługi tej firmy, fachowo i szybko. Dodatkowym wielkim plusem jest dobra cena. Pozdrawia Pani z Peugeota 🙂

Patrycja

Dobra atmosfera, cena, jakoś usługi i bardzo miły pan. Serdecznie polecam ?

 

Iwona